Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Edisoni, djali i ri i Për'Puthen 'gjuan' direkt dy vajza, Melisa e 'gozhdon'

Edisoni, djali i ri i Për'Puthen 'gjuan' direkt dy vajza,

Përveç Andit, që ishte mjek popullor, Për'Puthen iu bashkua edhe një menaxher.

Ai quhet Edison, është nga Tirana dhe është 33 vjeç.

Edisoni: Në PërPuthen kam ardhur për gocat. Në audicione kam thënë se më pëlqen Ana dhe Melisa. Ndërsa Ledjana nuk ka qenë në atë kohë. Dhe ndoshta ndryshojnë pëlqimet. Kisha edhe preferencat. Të gjithë e kanë ndonjë.

Melisa: The se mund të ndryshojnë preferencat. Unë dhe Ana jemi ndryshe në tip.

Edisoni: Të kam parë në takime edhe me Atdheun. Nëse afrohesh me një tjetër ndoshta edhe ndryshon.

Melisa: Ti dmth nuk lufton për femrën që ta bësh të ndryshoje mendje.

Edisoni: Unë thash ca mendoj tani që tju shikoj njëherë edhe nga afër.

Edisoni: Ledjana është karakteri më i fortë këtu. Po rri shumë pasive dhe nuk do të bëjë hapin e gabuar më duket. Ledjana më duket me e mbyllur.

Edisoni, djali i ri i Për'Puthen 'gjuan' direkt dy vajza,Edisoni, djali i ri i Për'Puthen 'gjuan' direkt dy vajza,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore