Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Edhe pse janë ndarë, Geri ka diçka për t’i thënë Inës: Zemër... (FOTO)

Edhe pse janë ndarë, Geri ka diçka për t’i

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ina Kollcaku, festoi një ditë më parë ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë, ajo mori mesazhe urimi nga miqtë, të afërmit dhe fansat e shumtë. Por urimi që mori më shumë vëmendje ishte ai i ish-konkurrentit të “Për’puthen”, Geri Bardhi, me të cilin doli i lidhur nga emisioni.

Edhe pse janë ndarë, Geri ka diçka për t’i

“Gëzuar ditëlindjen”, shkruante Geri në një foto të postuar në “Instastory”, ku shfaqeshin të dy të qeshur. Urimin e kishte shoqëruar gjithashtu edhe me një zemër.

Edhe pse janë ndarë, Geri ka diçka për t’i

Ndërkohë këtë postim, Ina vendosi që ta ripostonte në “Instastory”-n e saj. Kujtojmë se ata të dy dolën të lidhur nga emisioni “Për’puthen”, por nëpër intervista të ndryshme kanë zbuluar se nuk janë më bashkë.

Edhe pse janë ndarë, Geri ka diçka për t’i

Por pavarësisht kësaj, me postimin e Gerit u kuptua se edhe pse nuk janë më bashkë, ata vijojnë të kenë një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin.

Edhe pse janë ndarë, Geri ka diçka për t’i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore