Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“E vetmja që po vjen si gjarpër”/ Për kë po flet Luizi?

“E vetmja që po vjen si gjarpër”/ Për kë po flet

Edhe pse Luiz Ejlli tha mbrëmë se me Tea Trifonin do jetë në paqe derisa të jepet fituesi për “Talent Show”, ai nuk i ka lënë disa fjalë ‘thumbuese’ për të.

Teksa po shijonte rrezet e diellit sot në mëngjes së bashku me Valbona Memën, këngëtari i njohur ka thënë për Tean:

“E vetmja që e shoh që po vjen si gjarpër nën ujë është Tea”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Nga ana tjetër këngëtarja e dashur për publikun shprehet se ‘nuk e beson’ dhe Luizi shton:  “Se këta që bëjnë zhurmë...”.

Ishte Valbona që ia ndalon fjalën duke thënë “o Zot i madh”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore