Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"E vetmja gjë që më jep një vajzë është seksi"/ Roberti flet për deklaratën e Kristit dhe shpullën e Kejvinës

"E vetmja gjë që më jep një vajzë është

Robert Aliaj ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku komentoi deklaratën e Kristit brenda shtëpisë së BBVA se “e vetmja gjë e bukur tek një vajzë është seksi”.

“E kuptoj shumë mirë Kristin që thotë nuk shkoj dot me çdo femër që më del përpara, duhet ta dua. Unë duhet të kem një afeksion, një prekje”, tha ndër të tjera ai.

Sa i përket reagimit të tij për shpullën e Kejvinës ndaj Luizit, Roberti insistoi se ishte provokim nga ana e Luizit dhe se të ishte në vend të tij do të largohej vetë nga shtëpia./ Top Channel

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore