Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon pa komplekse celulitin dhe kilogramët e tepërt (FOTO)

E veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon pa

Këngëtarja e famshme, Camila Cabello, është fotografuar një ditë më parë duke shijuar në maksimum rrezet e diellit në Miami. Ajo është kapur mat nga paparaci teksa ecte buzë detit e veshur me bikini të verdha, ose teksa lahej në det.

“Daily Mail” shkruan se 24-vjeçarja tregoi pa komplekse të pasmet dhe çdo pjesë tjetër të trupit, pavarësisht kilogramëve të tepërt dhe celulitit.

E veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon pa

Tani që po shijon një pushim të vogël nga puna, këngëtarja dukej e qetë teksa notonte apo shëtiste nëpër rërë. Ajo kishte vënë disa aksesorë për të plotësuar look-un e saj dhe nuk kishte vënë asnjë pikë grimi në fytyrë, duke zgjedhur që plazhin ta shijojë ujë e sapun.

E veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon pa

E veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon pa

E veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon pa

E veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon pa

E veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon pa

E veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon pa

E veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon pa

E veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon pa

E veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon pa

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore