Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E tradhtoi sërish/ Cardi B kërkon divorc nga bashkëshorti i saj pas 3 vitesh martesë

E tradhtoi sërish/ Cardi B kërkon divorc nga bashkëshorti i saj

Këngëtarja me famë botërore, Cardi B, ka kërkuar divorcing nga bashkëshorti i saj, reperi Offset.

Ajo ka dërguar dokumentat në gjykatën e Georgia-s. Dyshja u martua në fshehtësi në vitin 2017 dhe kanë një vajzë sëbashku të quajtur Kulture.

Në kërkesën për divorc, Cardi B kërkon kujdestarinë e plotë për vazjën e tyre.

Zërat për këtë ndarje qarkullojnë pasi dyshohet se Offset e ka tradhëtuar sërish bashkëshorten e tij.

E tradhtoi sërish/ Cardi B kërkon divorc nga bashkëshorti i saj

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore