Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E solli në jetë një nënë surrogate, ylli televiziv habit me deklaratën: S’jam aq e lidhur me djalin, sa me vajzën

E solli në jetë një nënë surrogate, ylli televiziv

Pavarësisht tradhtisë nga ana e Tristan Thompson dhe ndarjes së tyre menjëherë sapo u bënë me vajzë, Khloe Kardashian nuk dëshironte të bënte fëmijë me një mashkull tjetër.

Ndaj, ajo i dha të bijës True një vëlla nga i njëjti baba, Tristan. Djali i tyre erdhi në jetë nga një nënë surrogate dhe çifti vendosi ta pagëzojë me emrin Tatum.

Mirëpo, çfarë na çuditi është deklarata e radhës e Khloe-s, në pjesën e radhës të “The Kardashians”.

Ajo tregon se për faktin që s’e ka mbajtur vetë të birin në bark, ashtu si True-n, ndjen se është më pak e lidhur me të.

“Është me të vërtetë gjëja më e çuditshme.”- u shpreh Khloe.

Ajo gjithashtu përmendi vështirësinë dhe përgjegjësinë e madhe për t’i vendosur emrin një personi, në këtë rast të birit. As kjo s’paska qenë hiç e lehtë për Khloe-n.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore