Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E shtrirë në rërë, këngëtarja e famshme i vë “flakën” rrjetit me bikinit e vogla (FOTO)

E shtrirë në rërë, këngëtarja e famshme i vë

Këngëtarja e famshme, Nicole Scherzinger, ka “tërbuar” 4.7 milionë ndjekësit e “Instagram”-it me pozat super seksi që ka postuar së fundmi.

42-vjeçarja e cila ndodhet me pushime së bashku me të dashurin, Thom Evans, dhe motrën e saj, ka gjetur mënyrën më të mirë për të kthyer gjithë vëmendjen nga ajo.

E shtrirë në rërë, këngëtarja e famshme i vë

Nicole ndau me ndjekësit disa fotografi ku shfaqet e shtrirë në rërë me një palë bikini të vogla për format e saj trupore.

Me këto poza “hot”, këngëtarja e famshme tregoi rezultatet e ushtrimeve që bën herë pas here me partnerin e saj, 7 vite më të ri. Nga postimet e ndryshme në rrjetet sociale, ata tregojnë se ushtrohen shumë për të patur një trup në formë. E këtë e tregojnë mjaft bukur edhe pozat e postuara nga këngëtarja e famshme.

E shtrirë në rërë, këngëtarja e famshme i vë

E shtrirë në rërë, këngëtarja e famshme i vë

E shtrirë në rërë, këngëtarja e famshme i vë

E shtrirë në rërë, këngëtarja e famshme i vë

E shtrirë në rërë, këngëtarja e famshme i vë

E shtrirë në rërë, këngëtarja e famshme i vë

E shtrirë në rërë, këngëtarja e famshme i vë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore