Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“E shtrenjta ime”/ Andi i shpreh dashurinë Melisës në mënyrën më të bukur

“E shtrenjta ime”/ Andi i shpreh dashurinë Melisës në

Tani që Andi dhe Melisa e konfirmuan lidhjen, në rrjete sociale nuk mungojnë pozat e ëmbla dhe dedikimet. Vetëm së fundmi Andi ka publikuar një foto krah partneres, duke shkruar se me të ndihet i plotësuar.

“Me ty ndihem kaq plot...e shtrenjta ime”, ka shkruar ai krahas fotos.

Dy ditë më parë ishte Melisa ajo që publikoi një foto pranë tij duke i shprehur gjithë dashurinë. “Ti je bota për mua”, shkroi mes të tjerash ish-konkurrentja e Për'puthen. 

“E shtrenjta ime”/ Andi i shpreh dashurinë Melisës në

“E shtrenjta ime”/ Andi i shpreh dashurinë Melisës në

“E shtrenjta ime”/ Andi i shpreh dashurinë Melisës në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore