Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E shndërruar në një 'sirenë', Rina Balaj i magjepsi të gjithë me pamjen e saj!

 

 

Këngëtarja e njohur Rina Balaj, e cila u bë famshme dhe u prezantua në industrinë e muzikës si një repere u bë e njohur gjithashtu edhe për lidhjen e saj me këngëtarin SinBoy. Ata prej disa vitesh bashkëjetonin së bashku dhe ishin një ndër çiftet më simpatikë të showbiz-it, por pak muaj më parë dyshja deklaruan ndarjen.

Duket se Rina po punon për një projekt të ri muzikor, i cili pritet të publikohet së shpejti. E ditën e sotme bukuroshja ka publikuar pak nga xhirimet e videoklipit, ku ka mahnitur ndjekësit me pamjen e saj.  Rina ka vendosur që këtë herë të ketë një pamje shumë ndryshe nga herët e tjera dhe që asnjë nga artistet e tjera nuk e ka bërë më parë. Këngëtarja ka zgjedhur të duket si një sirenë dhe ka ndarë me ne disa foto teksa performon përpara kamerave brenda një pishene, ku me flokët e saj të gjata dhe të kuqe e ka krahasuar veten me personazhin vizatimor, sirenën Ariel. Gjithashtu Rina ka shkruar:

Do t'ju them fëmijëve të mi se unë jam Arieli i vërtetë

E shndërruar në një 'sirenë', Rina Balaj i

Rinën e kemi parë shpesh herë të eksperimentoj me ‘look-un’ sidomos me flokët e saj, ku së fundmi duket se bukuroshes i janë mërzitur flokët e saj të gjata ngjyrë portokalli. Me anë të një postimi në Instastory, Rina na ka treguar se ka bërë ndryshimin e rradhës, duke i kthyer flokët e saj në ngjyrë të kuqe që gjithashtu i shkojnë shumë këngëtares. E për festat e 28-29 Nëntorit, Rina ka postuar një foto të saj me flokët e kuqe dhe ka vendosur një figurë të flamurit shqiptar e mesa duket këngëtarja qenka një vajzë shumë patriote.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore