Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“E puthi me sy hapur”/ Çifti nuk i kursen momentet romantike, 'çmendet' Dea Mishel dhe bën reagimin e papritur

“E puthi me sy hapur”/ Çifti nuk i kursen momentet romantike,

Ditën e djeshme banorët kanë qenë duke kaluar pasditen e tyre nën tingujt e muzikës.

Në mbyllur në dhomën e ndenjes, banorët kanë nisur të kërcejnë dhe të argëtohen me njëri-tjetrin, teksa padyshim që çifti Luiz- Kiara nuk janë ndarë.

Ata kanë kërcyer, janë puthur dhe përqafuar së bashku në sy të të gjithëve, teksa nuk kanë munguar dhe komentet pikante nga ana e banorëve.

Ka qenë Dea Mishel ajo e cila e ka parë këtë moment teksa është kthyer menjëherë nga Kristi dhe i ka thënë: Puthje me sy hapur.

Siç është vënë re, Kristi nuk e ka kuptuar fillimisht, teksa më vonë e ka marrë me mend se ky mesazh ka qenë për puthjen që ishin duke shkëmbyer Luizi dhe Kiara.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore