Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E prisnit një gjë të tillë? Fansja e flaktë e Kiarës bën veprimin e papritur ndaj saj (VIDEO)

E prisnit një gjë të tillë? Fansja e flaktë e

Që më 24 dhjetor të vitit 2022, edicioni i dytë i “Big Brother VIP” ka ‘gozhduar’ përpara ekranit të Top Channel një publik të gjerë. Përveçse ata i ndjekin banorët në çdo lëvizje, duket se kanë shkuar edhe më larg se kaq.

Fansat kanë vendosur që fëmijëve t’u vendosin emrat e banorëve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Së fundmi në aplikacionin “Big Love” Kiara Tito ka marrë një mesazh nga një fanse e saj, e cila pasi e komplimentoi i tregoi se i ka lënë emrin e saj mbesës së sapolindur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Moderatorja këtë herë mesazhet nga ndjekësit i lexoi nga suita vetëm për vetëm me Luizin, ku të dy nuk e fshehën gëzimin pas këtij vlerësimi që lexuan.

Kujtojmë që Luiz Ejlli dhe Kiara pas “prime-t” të së shtunës, kanë pasur në dispozicionin e tyre një suitë të tërë deri të martën. Ky avantazh për çiftin erdhi si pasojë e dëshirës që moderatorja i kishte kërkuar Vëllait të Madh pasi rezultoi fituese e sfidës së imitimeve.

Gjatë kësaj sfide, Kiara imitoi në mënyrë perfekte Nita Latifin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore