Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E përhumbur dhe në gjendje të rëndë/ Shakira shfaqet për herë të parë në publik pas ndarjes nga Pique

E përhumbur dhe në gjendje të rëndë/ Shakira shfaqet

Shakira tregoi tendosjen e javëve të fundit teksa u fotografua duke udhëtuar në shtëpi në Barcelonë të martën. Dailymail shkruan se këngëtarja kolumbiane dukej joshëse teksa hipi pas timonit, disa ditë pasi bashkëshorti i saj Gerard Pique u fotografua me një grua misterioze në një festë në Stokholm.

Ylli i top-listës dhe mbrojtësi i Barcelonës, të cilët kanë dy fëmijë, njoftuan se po ndaheshin muajin e kaluar. E veshur me grim minimal, Shakira nuk arriti të buzëqeshte teksa po shkonte drejt shtëpisë së saj të martën. 

Të premten mbrëma, një postim në rrjetet sociale ku shfaqej bashkëshorti i saj Gerard u bë viral pasi një tifoz suedez postoi për një festë që futbollisti kishte marrë pjesë në Stokholm. Sipas fanses, mbrojtësi i Barcelonës dyshohet se ka refuzuar të përshëndesë djalin e saj të apasionuar pas futbollit, duke e shtyrë atë ta quajë yllin "një humbës".

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore