Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“E para dhe kryesorja më vjen keq...”/ Luizi: Ma bënë gjyqin pa e ditur versionin tim (VIDEO)

“E para dhe kryesorja më vjen keq...”/ Luizi: Ma bënë

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Efi i ka shkuar afër këngëtarit të njohur, Luiz Ejlli, pasi mbrëmë bëri ekzaminimet mjekësore. Artisti tha se atij i është bërë gjyqi pa e dëgjuar aspak versionin e tij.

Ai u shpreh gjithashtu se i vjen keq që Kiara doli në nominim për shkakun e tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

“Më vjen keq për tre gjëra, e para dhe më kryesorja, më vjen keq që u nominua Kiara prej meje, e dyta që ma bënë gjyqin pa e marr vesh dhe versionin tim, veç fut e bje, okej, e treta që duke qenë në majë, u nisa të bëja mirë dhe ja futa vetes”, i tha Luizi.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore