Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E pamundur t’i dallosh! Sozia e Mozzik flet për herë të parë: Reperi më ka komentuar... (FOTO)

E pamundur t’i dallosh! Sozia e Mozzik flet për herë të

Herolind Isufi është një djalë nga Kosova që jeton prej 15-vitesh jashtë shtetit. Ai është bërë i njohur për shkak të ngjashmërisë së madhe që ka me reperin e njohur, Mozzik.

Ditën e sotme ishte në një lidhje “Skype” me emisionin “Shqipëria Live”, ku zbuloi se ndihet shumë mirë me faktin se e krahasojnë me Mozzik.

E pamundur t’i dallosh! Sozia e Mozzik flet për herë të

Pjesë nga intervista e Herolind Isufit:

Kur të kanë thënë për herë të parë që i ngjan reperit Mozzik?

Sa herë kam qenë në Kosovë më kanë thënë sa i ngjan. Kur kam postuar një video në “TikTok” nuk e kam ditur se do bëhej e virale, por vetëm prej se i ngjaj Mozzik.

Të kanë ngatërruar në Kosovë me të, ke dhënë autografe?

Kur kam qenë me pushime në Kosovë dhe Shqipëri më ndalonin njerëzit e më thoshin a je Mozzik. Unë ju thosha jo. Çdo ditë marr komente në rrjetet sociale se sa i ngjaj.

E pamundur t’i dallosh! Sozia e Mozzik flet për herë të

Ke provuar ndonjëherë të këndosh, ke ngjashmëri këtu?

Nuk e kam provuar asnjëherë të këndoj, nuk besoj se e kam zërin si të Mozzik.

I ke shkruar Mozzik në rrjetet sociale?

Në TikTok kam pasur një koment nga ai ku më shkruante duke qeshur “a je ti Mozzik”. Nuk e kam takuar apo shkruar, por kam shumë të dëshirë që ta takoj.

Si figurant do të doja të bashkëpunoja me Mozzik?

Sigurisht që po

E pamundur t’i dallosh! Sozia e Mozzik flet për herë të

Po sikur Mozzik të të thotë shko në një koncert për mua, do e bëje?

Pse jo, ndoshta

Sa vjeç je?

24 vjeç. Mozaik është dy vite më i madh se unë

Të ka bërë të kesh më shumë sukses me vajzat dhe në TikTok kjo ngjashmëria?

Ta shoh tani, se kam kohë pa shkuar në Kosovë. Me kismet edhe pak ditë e do të shkoj. Më janë rritur shumë ndjekësit në rrjetet sociale.

Po Loredana të ka shkruar?

Asnjëherë, nuk më ndjek në rrjetet sociale.

E pamundur t’i dallosh! Sozia e Mozzik flet për herë të

E pamundur t’i dallosh! Sozia e Mozzik flet për herë të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore