Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E pabesueshme por e vërtetë/ Pas binjakëve të parë, George Clooney dhe gruaja e tij presin sërish binjakë

E pabesueshme por e vërtetë/ Pas binjakëve të parë,

Katër vjet pas lindjes së binjakëve thuhet se avokatja për të drejtat e njeriut është sërish shtatzënë.

Sipas Daily Mail Amal ka kaluar tre mujorin e parë të shtazënisë dhe do të bëhen sërish me binjakë.

Burimet janë shprehur se çifti kanë organizuar një dasmë pranë vilës së tyre në Itali më 4 korrik për të ndarë lajmin e madh. “George ishte entuziast dhe mezi priste t’u tregonte të gjithëve.“, tha një burim.

Një tjetër burim për revistën “OK!” është shprehur: “Gumëzhia është se ata do të bëhen përsëri me binjakë. Amal thuhet se ka kaluar tremujorin e saj të parë dhe tashmë ka filluar të shfaqet, kështu që shumë shpejt do ta dinë të gjithë.”

Aktori hollivudian 60 vjeç dhe aktorja 43 vjeçe u martuan në vitin 2014 në një ceremoni madhështore në Venecia.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore