Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E pabesueshme/ Gjyshja 93-vjeçarje bën numrin ekstrem duke qëndruar në krahët e avionit në lëvizje (VIDEO)

E pabesueshme/ Gjyshja 93-vjeçarje bën numrin ekstrem duke

Për disa mund të ishte eksperiencë e frikshme, por 93-vjeçarja Betty Bromage nuk e ka aspak problem të ngjitet në qiell të hapur e lidhur në krahët e avionit.

Pensionistja nga Gloucestershire sapo ka përfunduar sfidën e saj të pestë të guximshme për të mbledhur para për një bujtinë lokale.

“Nuk mund të bëj shumë gjëra, por kjo është diçka që më pëlqen ta bëj për bamirësi dhe për të ndihmuar njerëzit e tjerë.”

“Kjo ka qenë në thelb mënyra ime e jetesës, të përpiqem të ndihmoj njerëzit.”

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore