Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E pabesueshme! FOTOT që tregojnë sesi buzët mund të transformojnë gjithë pamjen

E pabesueshme! FOTOT që tregojnë sesi buzët mund të

Shumë personazhe të njohur të ekranit dhe jo vetëm, vendosin që të bëjnë ndryshime në pamjen e tyre. Shumë nga ata preferojnë që të bëjnë ndërhyrje estetike te buzët, në mënyrë që të duken më bukur dhe të ndihen më mirë me veten.

E jo më kot e bëjnë një ndryshim të tillë, pasi fytyra e tyre merr një pamje krejt tjetër. Është pothuajse e pamundur të imagjinohet Angelina Jolie pa buzët e saj ikonike ose Anne Hathaway pa buzëqeshjen e saj të madhe. Këto karakteristika unike na bëjnë të dallohemi nga njëri-tjetri.

Në fotot e publikuara nga “Bright Side” do të vini re se si mund të transformoheni njeriu nëse bëni ndryshime në buzë.

E pabesueshme! FOTOT që tregojnë sesi buzët mund të

E pabesueshme! FOTOT që tregojnë sesi buzët mund të

E pabesueshme! FOTOT që tregojnë sesi buzët mund të

E pabesueshme! FOTOT që tregojnë sesi buzët mund të

E pabesueshme! FOTOT që tregojnë sesi buzët mund të

E pabesueshme! FOTOT që tregojnë sesi buzët mund të

E pabesueshme! FOTOT që tregojnë sesi buzët mund të

E pabesueshme! FOTOT që tregojnë sesi buzët mund të

E pabesueshme! FOTOT që tregojnë sesi buzët mund të

E pabesueshme! FOTOT që tregojnë sesi buzët mund të

E pabesueshme! FOTOT që tregojnë sesi buzët mund të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore