Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E nisi si lojë por admini i “Rich Kids of Instagram” fiton sot shuma marramendëse (FOTO)

E nisi si lojë por admini i “Rich Kids of Instagram” fiton sot

27-vjeçari nga Leicestershire i Anglisë, James McLeod Ison, ndante një krevat të vogël me mamanë e tij në shtëpinë e gjyshërve deri kur ishte 14 vjeç.

Që adoleshent, ai kishte premisa sipërmarrësi pasi shiste e blinte gjëra nga të cilat mund të fitonte 5 paund në ditë.

Kur pa vrullin e rrjeteve sociale, James vendosi të hapte 10 llogari të ndryshme që dokumentonin jetesën luksoze.

Adresa e tij e famshme Rich Kids of the Internet tani ka 371 mijë ndjekës, dhe ai zbulon se si nga 5 paund që fitonte në ditë tani merret me shifra multi milionëshe.

Falë kësaj adrese ai tani kontakton me njerëz të famshëm dhe bën marrëveshje për pronat me ta.

E nisi si lojë por admini i “Rich Kids of Instagram” fiton sot

E nisi si lojë por admini i “Rich Kids of Instagram” fiton sot

E nisi si lojë por admini i “Rich Kids of Instagram” fiton sot

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore