Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E mori vesh e gjithë bota për presidenten e re të Kosovës! Rita Ora e Dua Lipa e urojnë publikisht Vjosa Osmanin

E mori vesh e gjithë bota për presidenten e re të Kosovës!

Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe Rita Ora, kanë uruar publikisht presidenten e re të Kosovës, Vjosa Osmani.

E para që postoi në “Instastory” një foto të Osmanit, ishte Rita Ora. Bashkëngjitur me foton ajo shkruante: “Urime Vjosa Osmani. Presidentja e re e Kosovës”.

Nga ana tjetër, edhe Dua Lipa ka postuar një foto të Osmanit, krahas së cilës ka zgjedhur fjalët më të bukura për ta uruar për postin që ka marrë.

 “Urime Madamë Presidente. Sa e mrekullueshme të shikosh një femër në majë”, ka shkruar Dua duke i uruar Vjosa Osmanit postin e rëndësishëm.

Kujtojmë se janë qenë të shumtë artistët shqiptarë që kanë uruar  dhe kanë ndarë lumturinë për Presidenten e re të Kosovës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore