Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“E lan ndonjëherë kokën?”/ Beniada “kërcënon” Donaldin: Do ta këpus veshin

“E lan ndonjëherë kokën?”/ Beniada

BB VIP – Teksa bisedonte me disa prej banorëve se kush është lojtari më i fortë mes Ilirit dhe Donaldit, ky i fundit është shprehur se balerini i njohur. Aktori i humorit ka treguar se nuk është person i durueshëm.

E teksa Donaldi po fliste, Beniada shkon pranë tij dhe Beatrix. Ai e përqafon dhe e puth në kokë. E menjëherë aktori filloi të ngacmonte modelen seksi për higjienën, ndërsa ajo e mori me të qeshur duke i thënë se do ia këpusë veshin.

“E lan ndonjëherë kokën?”/ Beniada

Pjesë e shkurtër nga biseda:

Donald: Durimi nuk është arma ime më e fortë. Kam bërë tatuazh “Duro”.

Beatrix: Kërcet gishtat me radhë.

Donald: Kur mbaroj të mit, vazhdoj me të kësaj. Një kritikë të më bëjnë marr anën e mirë. Varet nga kush vjen por nga gabimet mundohem të mësoj.

Egzona: Mendoj që njeriu hapin më të madh në jetë e bën kur kupton gabimet e veta. Kur i jep vetes mundësi të përmirësosh gabimet që ke bërë.

Donald: E lan ndonjëherë kokën?

Beniada: Do të të këpus veshin. Ja hëngra njëherë veshin. Maskara.

“E lan ndonjëherë kokën?”/ Beniada

“E lan ndonjëherë kokën?”/ Beniada

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore