Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E kuqe që shkëlqen, Ferrari prezanton modelin e ri Portofino M (FOTO)

E kuqe që shkëlqen, Ferrari prezanton modelin e ri Portofino M (FOTO)

Ferrari prezantoi sot makinën e re Portofino M, një version i modifikuar i llojit të tij më të shitur Portofino gran, duke vazhduar një përhapje të shpejtë të modeleve të reja pavarësisht nga pandemia e koronavirusit.

Makina e re, e para që u lançua që kur prodhuesi italian i makinave sportive mbylli përkohësisht operacionet nga bllokimi COVID-19, u zbulua në internet, me prezantime video që përshkruanin rivendosjen e modelit dhe risitë teknike.

Portofino M përmban një korsi lëvizëse të ridizenjuar, kutinë e shpejtësisë me tetë marshe.

Ferrari, i njohur më shumë për makinat e saj sportive me performancë të lartë, tani synon të rrisë shitjet e llojeve (GT).

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore