Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E 'kryqëzuan’ për bullizëm/ Gazetarja u përgjigjet kritikëve: Unë apo ju që ripostoni videon po e viktimizoni Liljanën?!

E 'kryqëzuan’ për bullizëm/ Gazetarja u

Pasi videoja nga një emision talentesh u bë virale, i gjithë publiku shqiptar shpërtheu ndaj bullizmit të protagonistëve, balerinit Albi Nako dhe gazetares Erjona Rusi ndaj një vogëlusheje që kishte pasion baletin.

Ata e pyetën nëse i pëlqente më shumë ushqimi apo kërcimi, teksa 8-vjeçarja Liljana e sikletosur i dëgjonte.

Por Erjona Rusi ka sulmuar ata që e kanë kritikuar pasi thotë se "janë rrjetet sociale që duke e ripostuar sa më shumë videon, viktimizojnë vajzën në fjalë"

“Për mua Lijana është një fëmijë special dhe e kam dashur që në sekondat e para të atij programi (për kë e ka ndjekur që në fillim) ndërsa ju po e ripostoni atë video duke e viktimizuar pafund Lijanën. Kush po bën bullizëm në fakt?”-ka shkruar ajo ndër të tjera.

E 'kryqëzuan’ për bullizëm/ Gazetarja u

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by VASHAT (@vashat__)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore