Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E kritikuan se ka raport të mirë me Dua Lipën, Sara Hoxha bën gjestin e bukur për ish-të dashurën e Ledri Vulës

E kritikuan se ka raport të mirë me Dua Lipën, Sara Hoxha

Ka shumë persona që kur ndahen nga partneri apo partnerja nuk mbajnë më raport me njëri-tjetrin. Ka të tjerë që pas ndarjes vendosin që të ngelin miq. Por ka edhe ndryshe, ku partnerja ka raport të mirë me ish-të dashurën e partnerit.

E ky është rasti i Sara Hoxhës, e cila ka treguar se nuk e ka fare problem, të takojë dhe bëjë foto me Dua Lipën dhe familjen e saj të vogël. Ndonëse kjo i kushtoi shumë pasi u “kryqëzua” në rrjet nga ndjekësit për këtë veprim.

Mirëpo duket se këto kritika nuk do ta ndalojnë partneren e Ledri Vulës të mbështesë ish-të dashurën e partnerit të saj, Dua Lipën.

E kritikuan se ka raport të mirë me Dua Lipën, Sara Hoxha

Mbrëmë, Ledri ka performuar në “Sunny Hill Festival” ku edhe Sara ishte e pranishme si gjithmonë në mbështetje të të dashurit të saj. Dhe jo vetëm atij. Sara ka bërë gjestin e veçantë për Dua Lipën.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instastory” një foto ku duket ylli me famë botërore në skenë, në shenjë mbështetje. Hoxha ka lënë gjestin të flasë vetë, duke mos shtuar asnjë koment, përbri fotos.

tregun e vështirë britanik. Ata i kemi parë disa herë bashkë nëpër rrjete sociale, por lidhja e shumëpërfolur nuk zgjati shumë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore