Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E komentojnë për operacionet plastike, Lediana: Femrat shfaqin xhelozi, por unë...

E komentojnë për operacionet plastike, Lediana: Femrat shfaqin

Lediana është një ndër vajzat e reja që iu bashkua së fundmi “PërPuthen”, ndërsa në puntatën e sotme u lexuan disa komente dh pyetje që fansat e emisionit kishin për të.

E në fakt, ajo që është diskutuar më së shumti edhe në rrjete sociale, janë komentet për operacionet plastike që Lediana mund të ketë bërë.

Por e pyetur rreth kësaj, ajo mohoi t’i ishte nënshtruar ndonjë ndërhyrje, duke theksuar se “femrat shfaqin xhelozi”, ndaj dhe e komentojnë për ndërhyrje.

“Asnjë operacion plastik. Femrat shfaqin xhelozi ndaj thonë për operacionet plastike, por unë edhe nëse bëj operacione plastike, nuk kam pse pyes njeri”, tha ajo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore