Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“E kërkon faljen për të larë gojën”/ Mikela dhe Dea flasin për Gentin: S’ma ka bërë njeri në jetën time…

“E kërkon faljen për të larë gojën”/ Mikela

Mikela në një bisedë me dean, i tha asaj se Genti pas një debati të kërkon falje sa “për të larë gojën”.

“Kjo është e disata herë, Genti kërkimin e faljes nuk e ka se është vërtet i ndërgjegjshëm që të ka lënduar, thjesht e bën që të duket mirë e publiku”, tha Mikela.

Dea: Po ç’është kjo, s’ma ka bërë njeri në jetën time…

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore