Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E keni parë gjithmonë të kuruar në çdo detaj, zbuloni si duket këngëtarja e njohur “ujë e sapun” (FOTO)

E keni parë gjithmonë të kuruar në çdo detaj, zbuloni

Përveç talentit në muzikë, Melinda Ademi, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve edhe me look-un e saj. E që në fillimet e karrierës së saj muzikore, fansat e mbajnë mend gati me të njëjtën pamje.

Në daljet e saj publike apo në videoklipe, Melinda shfaqet plot stil dhe e kuruar në çdo detaj. Por e keni parë ndonjëherë pa make-up? Nëse jo, atëherë vetë këngëtarja vendosi që ta zbulonte përmes disa postimeve në “Instastory”.

E keni parë gjithmonë të kuruar në çdo detaj, zbuloni

Ademi ka ndarë me ndjekësit disa video ku shfaqet në palestër dhe nuk e ka problem të shfaqet “ujë e sapun”.

Nga ana tjetër kujtojmë se pas një mungese të gjatë në muzikë për shkaqe personale, Melinda Ademi u rikthye sërish me një projekt të ri. Para disa ditësh reperja publikoi këngën “Qa din ti”, që u prit mjaft mirë nga publiku.

E keni parë gjithmonë të kuruar në çdo detaj, zbuloni

E keni parë gjithmonë të kuruar në çdo detaj, zbuloni

E keni parë gjithmonë të kuruar në çdo detaj, zbuloni

E keni parë gjithmonë të kuruar në çdo detaj, zbuloni

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore