Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“E kam puthur boll, ka fillu të më mërzitet”/ Kiara i përgjigjet Luizit: Ou? Ik e mos m’u afro më..

“E kam puthur boll, ka fillu të më mërzitet”/ Kiara i

Romanca mes Kiarës dhe Luizit duket tashmë e konsoliduar dhe pas puthjes së parë të dhënë gjatë dasmës së zhvilluar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, dyshja rrallë shihet larg njëri tjetrit.

Puthjet e tyre nuk mungojnë dhe po ashtu edhe batutat e Luizit.

“O Bona, më ka thënë Kiara mos ta puth më në sy teje dhe të Maestros se i vjen zorr nga ju,” tha Luizi.

“Ou, ashtu?,” përgjigjet Valbona e cila çohet nga tavolina dhe i thotë Armaldos që të largohen dhe ta lënë çiftin në intimitetin e tyre.

Por në këtë moment Luizi ndërhyn me shaka: “Jo, jo s’ka gjë, se e kam puthur boll, ka filluar të më mërzitet”.

Kiara reagon: “Ou, e po ik pra mos më puth më, mos m’u afro”

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore