Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"E kam në të gjithë trupin, do shtrohem në spital”/ Luizi tregon për sëmundjen e rrallë: Më doli dhe parmbrëmë por thashë…

"E kam në të gjithë trupin, do shtrohem në

Banori i cili ka fituar zemrat e të gjithë publikut Luiz Ejlli ka treguar ditën e sotme një problem shëndetësor nga i cili vuan. Sipas tij ai vuan nga një sëmundje e rrallë.

Në një bisedë me Kiarën, Luizi pa e përmendur emrin e sëmundjes ka thënë që e kishte të përhapur atë në të gjithë trupin dhe e ka zbuluar krejt rastësisht nga një kontroll rutinor.

Sipas tij në të gjithë botën janë vetëm 11 klinika që e kurojnë këtë sëmundje dhe në gusht artisti i njohur do të shkojë në Itali për të nisur kurimin.

“E kam në gjithë trupin ma ka dal 3 muaj para se të vija. Nuk e dija dhe më doli pas një check up që bëra. Kam për të ikur në gusht në Bergamo që të shtrohem dhe të kurohem.

Më doli dhe parmbrëmë në jastëk, por thash kam një dhëmbë të prishur. “- ka thënë Luizi gjatë një bidese me Kiarën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore