Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E gjithë vëmendje tek ajo! Veshja e fundit e Dua Lipës u pëlqeu të gjithëve (FOTO)

E gjithë vëmendje tek ajo! Veshja e fundit e Dua Lipës u

Këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa, po udhëton në të gjithë botën për turneun e saj ‘Future Nostalgia’. Përveçse sigurohet që çdo gjë të shkojë sa më mirë, ajo gjithashtu kujdeset shumë edhe për veshjen e saj.

Në koncertin e fundit, 26-vjeçarja arriti të komentohej shumë edhe me veshjen e saj. Po flasim për një ‘catsuit’ me shkëlqim që i dhuroi asaj shumë klas dhe finesë.

E gjithë vëmendje tek ajo! Veshja e fundit e Dua Lipës u

Super ylli me famë botërore publikoi disa foto në profilin e “Instagram”-it me veshjen në fjalë që i fiksonte fizikun e bujshëm. Dua dukej fenomenale në veshjen me rrjetë me print. Këngëtarja e shoqëroi veshjen me një palë gjysmëçizme të zeza.

E gjithë vëmendje tek ajo! Veshja e fundit e Dua Lipës u

Flokët i kishte lënë të drejta si zakonisht ndërsa për make-up-in këtë natë kishte zgjedhur diçka natyrale me sytë me shkëlqim.

‘Catsuits’ janë super të preferuara nga yjet botërore kohët e fundit. Kim Kardashian, Ashley Roberts, Beyonce dhe Bella Hadid janë parë të veshura ‘all-in-one’ muajt e fundit dhe tani atyre iu bashkua Dua Lipa!

E gjithë vëmendje tek ajo! Veshja e fundit e Dua Lipës u

E gjithë vëmendje tek ajo! Veshja e fundit e Dua Lipës u

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore