Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E gjithë vëmendja te Brigitte Macron! 68-vjeçarja shfaqet super elegante me fustanin e zi (FOTO)

E gjithë vëmendja te Brigitte Macron! 68-vjeçarja shfaqet super

Brigitte Macron ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me daljen e saj të fundit në publik. Teksa iu bashkua bashkëshortit të saj, Emanuel Macron, në Pallatin Elysse në Paris, Zonja e Parë u shfaq në super formë.

Bashkëshortja e presidentit francez u shfaq e veshur me një fusta të zi, me pak ngjyrë të bardhë dhe portokalli. Fustani ishte i “Louis Vuitton” dhe e tregonte 68-vjeçaren super elegante dhe në formë.

E gjithë vëmendja te Brigitte Macron! 68-vjeçarja shfaqet super

“Daily Mail” shkruan se ky fustan mendohet të jetë bërë me porosi, por veshjet e tjera të kësaj linje kushtojnë deri në 2170 paund.

Ndërkohë pesidenti francez dhe Zonja e Parë pritën në një takim me presidentin ukrainas, Volodymyr Zelensky, dhe bashkëshorten e tij, Olena Zelenska.

E gjithë vëmendja te Brigitte Macron! 68-vjeçarja shfaqet super

E gjithë vëmendja te Brigitte Macron! 68-vjeçarja shfaqet super

E gjithë vëmendja te Brigitte Macron! 68-vjeçarja shfaqet super

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore