Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E gjitha nudo, partnerja e Ronaldos poston foton “hot” dhe fansat u “çmenden”

E gjitha nudo, partnerja e Ronaldos poston foton “hot” dhe fansat u

eorgina Rodriguez, është një nga femrat më të komentuara në showbiz-in botëror. Partnerja e futbollistit të famshëm, Cristiano Ronaldo, merr gjithmonë vëmendjen e të gjithëve me postimet që bën në rrjetet sociale.

Së fundmi, modelja seksi ka postuar në “Instagram” një fotografi mjaft “hot” që ka marrë mijëra komente.

E gjitha nudo, partnerja e Ronaldos poston foton “hot” dhe fansat u

Në foton në fjalë, bukuroshja shihet e shtrirë dhe ka mbuluar vetëm pjesën para me një çantë të markës së njohur “Gucci”.

Mesa duket, partnerja e Ronaldos është zgjedhur që t’i bëjë reklamë çantës së markës “Gucci-t”. E fansat janë të sigurt që ia ka dalë mbanë me sukses, pasi foto e saj u bë menjëherë virale në rrjet.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore