Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E gjeni dot? Qyteti që kërkon më shumë Oltën është...

E gjeni dot? Qyteti që kërkon më shumë Oltën

Eksperti i IT-së, Tomi Kallanxhi, ishte ditën e sotme i ftuar në emisionin "Wake up", ku ka treguar se “Big Brother VIP” ka thyer rekord këtë vit me shikime për shkak të videove dhe postimeve për Luiz Ejllin.

Eksperti u ndal edhe tek dy banorë të tjerë shumë të fortë, Kiara Tito dhe Olta Gixhari. Kallanxhi zbuloi se qytetet që kërkojnë më shumë për Oltën në “Google” janë Gjirokastra, Durrësi dhe Tirana.

"Qyteti që ka kërkuar më shumë për Oltën është Gjirokastra. Më pas vjen Durrësi dhe Tirana", tha eksperti i IT, Tomi Kallanxhi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore