Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E gjeni dot cila ish-banore e BB VIP është në këtë foto?

E gjeni dot cila ish-banore e BB VIP është në këtë

Ish-banorja e “Big Brother VIP2”, Tea Trifoni ka festuar së fundmi 24-vjetorin e lindjes. Teksa ka marrë urime të shumta nga miqtë, të afërmit, ajo vetë ka vendosur që në profilin e saj në “Instagram” të postojë disa fotografi kur ka qenë e vogël.

E gjeni dot cila ish-banore e BB VIP është në këtë

Në fotot në fjalë duket se Tea nuk ka ndryshuar shumë. Ajo ka të njëjtat tipare dhe po të njëjtën buzëqeshje.

“Kur isha e pa ndotur nga tmerret e njerëzimit #24”, ka shkruar Trifoni bashkëngjitur me imazhet që menjëherë kanë marrë mijëra pëlqime.

E gjeni dot cila ish-banore e BB VIP është në këtë

Sigurisht që nuk kanë munguar as urimet me rastin e ditëlindjes dhe gjithashtu fansat nuk ia kanë kursyer komplimentet, ku kanë vënë theksin se ajo duket edhe sot njësoj sikur ka qenë e vogël.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore