Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E gëzuar se ka bërë buzët, këngëtarja shqiptare zbulon rezultatin dhe ka një këshillë për femrat (FOTO)

E gëzuar se ka bërë buzët, këngëtarja shqiptare

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, është një nga femrat shqiptare që shpesh herë tërheq vëmendjen e publikut për pamjen e saj mjaft seksi dhe gjithmonë të kuruar në detaje.

Por ditën e sotme, Fjolla ka zbuluar përmes disa postimeve në “Instastory” se ka bërë buzët. Ajo shfaqet e buzëqeshur dhe e lumtur me rezultatin e buzëve të reja.

E gëzuar se ka bërë buzët, këngëtarja shqiptare

Madje në videot e ndara me fansat e saj të shumtë, Morina zbuloi se kujdeset çdo gjashtë ose tetë muaj për fytyrën, në mënyrë që të mos t’i krijohen rrudha.

“Sot i kom bo buzët, surprize. Gjithmonë çdo 6 muaj e 8 muaj kujdesem për fytyrën teme, për paralizën e ballit”, shprehet Fjolla në video.

Madje këngëtarja ka edhe një këshillë për të gjitha femrat. Fjolla u drejtohet atyre duke ju thënë që të kujdesen për bukurinë e tyre dhe ta ruajnë gjithmonë atë.

E gëzuar se ka bërë buzët, këngëtarja shqiptare

E gëzuar se ka bërë buzët, këngëtarja shqiptare

E gëzuar se ka bërë buzët, këngëtarja shqiptare

E gëzuar se ka bërë buzët, këngëtarja shqiptare

E gëzuar se ka bërë buzët, këngëtarja shqiptare

E gëzuar se ka bërë buzët, këngëtarja shqiptare

E gëzuar se ka bërë buzët, këngëtarja shqiptare

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore