Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E fiksuar pas gjarpërinjve/ Komisarja 'hot' e Elbasanit habit me foton e radhës

E fiksuar pas gjarpërinjve/ Komisarja 'hot' e Elbasanit habit me

Ndërsa policia vijon me aksionet kundër krimit të organizuar në qytetin e Elbasanit, nënkomisarja Policisë, Anisa Kostani, vijon e rrethuar nga gjarpërinjtë, një pasion që tashmë e ka bërë të ditur.

Teksa policia ishte në aksion, ku arrestoi Luis Gaxhin dhe Rigers Spahiun, që dyshohet se po përgatisnin një vrasje, policja ‘hot’ vijonte ‘aksionin’ e saj nëpër Evropë.

Anisa Kostani ka pozuar edhe brenda një ‘gjarpëri’ gjigand.

Kostani u pezullua disa javë më parë nga Gledis Nanon për gjuhë jo etike dhe sjellje jo normale, por komisarja e rikthye në detyrë, ndërsa Nano u shkarkua si drejtor i Përgjithshëm i Policisë, sigurisht për shkaqe të tjera.

E fiksuar pas gjarpërinjve/ Komisarja 'hot' e Elbasanit habit me

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore