Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“E djege Instagram-in”, fansat “çmenden” pas fotos së Luanës pa pikë makijazhi në fytyrë (FOTO)

“E djege Instagram-in”, fansat “çmenden” pas

Të gjithë po presin me padurim rikthimin e saj në ekran. Është fjala për moderatoren, Luana Vjollca, e cila qëndron pranë fansave të saj të shumtë duke postuar në rrjetet sociale.

Përveçse zbulon ndonjë detaj nga projektet e saj të reja, ajo herë pas here publikon edhe fotografi që menjëherë marrin vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe një ditë më parë, teksa bukuroshja ka postuar në “Instagram” një fotografi ku shfaqet pa makijazh.

E si çdo pozë tjetër, edhe kjo ka marrë me mijëra pëlqime dhe qindra komente. Për të disatën herë, fansat treguan se sa shumë e duan Luanën, duke i bërë komentet më të bukura si: “Më i bukuri diell. Bukuri natyrale. Dritë. E djege ‘Instagram’-in. Shkëlqen. Të dua”.

“E djege Instagram-in”, fansat “çmenden” pas

“E djege Instagram-in”, fansat “çmenden” pas

“E djege Instagram-in”, fansat “çmenden” pas

“E djege Instagram-in”, fansat “çmenden” pas

“E djege Instagram-in”, fansat “çmenden” pas

“E djege Instagram-in”, fansat “çmenden” pas

“E djege Instagram-in”, fansat “çmenden” pas

“E djege Instagram-in”, fansat “çmenden” pas

“E djege Instagram-in”, fansat “çmenden” pas

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore