Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E dashuruar pas vetes/ Kim Kardashian vesh fustanin me fytyrën e saj (FOTO)

E dashuruar pas vetes/ Kim Kardashian vesh fustanin me fytyrën e saj (FOTO)

Ajo shfaqet gjithmonë në formë të mirë kur publikon foto në Instagram. 

Dhe Kim Kardashian nuk zhgëjneu sërish teksa shfaqi format e saj, ndërsa kishte veshur një fustan të ngjitur pas trupit me fytyrën e saj në pjesën e përparme për një seri të re veshjesh të ndarë në Instagram të mërkurën në mëngjes.

40-vjeçarja pritet të lançojë rroba nga koleksioni i saj i fundit për linjën KKW Beauty e cila filloi në tetor.

E dashuruar pas vetes/ Kim Kardashian vesh fustanin me fytyrën e saj (FOTO)

E dashuruar pas vetes/ Kim Kardashian vesh fustanin me fytyrën e saj (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore