Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E bukura e Tropojës festoi ditëlindjen, dalin pamjet nga festa e madhe me të ftuarit VIP  (FOTO)

E bukura e Tropojës festoi ditëlindjen, dalin pamjet nga festa e madhe

Aktorja e njohur e humorit, Arjola Demiri, ka festuar një ditë më parë ditëlindjen. Teksa ka marrë urime pafund nga fansat, kolegët, familjarët dhe miqtë, ajo kishte organizuar gjithashtu edhe një festë të madhe për ditën e saj të veçantë.

Pranë vetes, e bukura e Tropojës kishte zgjedhur njerëzit e saj më të dashur, ku nuk mungonin as kolegët e “Portokallisë”.

Ndërkohë të ftuarit dhe vetë Arjola, kanë postuar në rrjetet sociale foto e video nga festa që ka zgjatur deri në orët e vona.

E bukura e Tropojës festoi ditëlindjen, dalin pamjet nga festa e madhe

E bukura e Tropojës festoi ditëlindjen, dalin pamjet nga festa e madhe

E bukura e Tropojës festoi ditëlindjen, dalin pamjet nga festa e madhe

E bukura e Tropojës festoi ditëlindjen, dalin pamjet nga festa e madhe

E bukura e Tropojës festoi ditëlindjen, dalin pamjet nga festa e madhe

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore