Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E bukur si e ëma! Vajza e Monica Bellucit akuzohet për operacione plastike, 15-vjeçarja nxjerr faktet (FOTO)

E bukur si e ëma! Vajza e Monica Bellucit akuzohet për operacione

Vajza 15 vjeçare e Cassel dhe Monicca Belluccit është akuzuar nga njerëzit se ka bërë ndërhyrje kirurgjikale.

Vajza e aktores së famshme, Monica Bellucci, është akuzuar së fundmi se ka bërë ndërhyrje kirurgjikale. Për këtë arsye, Deva Cassel ka reaguar përmes disa postimeve në rrjetet sociale.

E bukur si e ëma! Vajza e Monica Bellucit akuzohet për operacione

15-vjeçararja akuzohet se ndërhyrjet i ka bërë pikërisht për ti ngjarë nënës së saj të famshme. Shumë ndjekës kanë vënë re ndryshime në fytyrën e saj prej adoleshenteje, buzë më mishtore dhe vetulla dhe qerpikë më të lartë, duke menduar menjëherë për ndërhyrje kirurgjikale.

Prandaj Deva iu është përgjigjur të gjitha akuzave duke publikuar një foto nga fëmijëria ku mohon kështu një herë e mirë për të gjitha thashethemet.

E bukur si e ëma! Vajza e Monica Bellucit akuzohet për operacione

“Buzët dhe qerpikët ishin të mëdha që kur isha e vogël. Kështu nuk duhet t’u jap rëndësi komenteve si këto, por po influencojnë jetën time. Kështu ndaluni së shpërndari falsitete nëse nuk keni prova. Ja ku i kam unë provat që fytyra ime nuk ka ndryshuar gjatë kohës, vetëm fakti që unë jam rritur tashmë. Nuk do të publikoj më foto të fëmijërisë time sepse bëhet fjalë për privatësinë time. Jam e vetdijshme që thashethemet janë pjesë e botës social dhe mund të jenë zbavitëse dhe të të bëjnë të reflektosh për shumë gjëra, por për këtë nuk mund të më sulmoni’.

E bukur si e ëma! Vajza e Monica Bellucit akuzohet për operacione

E bukur si e ëma! Vajza e Monica Bellucit akuzohet për operacione

E bukur si e ëma! Vajza e Monica Bellucit akuzohet për operacione

E bukur si e ëma! Vajza e Monica Bellucit akuzohet për operacione

E bukur si e ëma! Vajza e Monica Bellucit akuzohet për operacione

E bukur si e ëma! Vajza e Monica Bellucit akuzohet për operacione

E bukur si e ëma! Vajza e Monica Bellucit akuzohet për operacione

E bukur si e ëma! Vajza e Monica Bellucit akuzohet për operacione

E bukur si e ëma! Vajza e Monica Bellucit akuzohet për operacione

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore