Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“E bukur dhe magjike...”- Mevlani surprizon Ledianën , i dedikon një këngë

“E bukur dhe magjike...”- Mevlani surprizon Ledianën , i

Mevlani ka surprizuar Ledianën në takim, ku i tregoi një këngë që ja kishte dedikuar posaçërisht asaj.

Me vargjet “e bukur dhe magjike... e bukur sikur zana...”, Mevlani emocionoi jo pak Ledianën.

 “E bukur dhe magjike...”- Mevlani surprizon Ledianën , i

“Do të jap një përqafim , më emocionove, më bëre të dal nga vetja”, tha ajo.

Ndërkohë, Mevlani tha se kjo ishte hera e parë që i dedikon dikujt një këngë.

“Kjo është kënga e parë që e bëj me dedikim, teksti është posaçërisht për ty”, u shpreh ai.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore