Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E ‘bombarduan’ me komente negative, Ana tregon për ndërhyrjen në buzë: Ishte vendim i momentit, por rezultati...

E ‘bombarduan’ me komente negative, Ana tregon për

Ana u shfaq me një ndryshim në pamjen e saj, ku menjëherë ranë në sy buzët që kishim më shumë volum.

Por fansat e “PërPuthen” duket se nuk e pranuan edhe aq pozitivisht këtë ndryshim të Anës, ndërsa në rrjetet sociale nuk munguan edhe krahasimet e pahijshme.

Në puntatën e sotme, Ana tha se kishte bërë një ndërhyrje në buzë, por shtoi se akoma rezultati nuk është aty ku duhet.

Ajo tha se nuk donte që buza të ishte kaq e fryrë, pro ky rezultat erdhi si rezultat i faktit se buza e saj ishte shumë e ndjeshme, por që është ende me dema dhe se do të ulen.

“Ishte një vendim i momentit, nuk e di, akoma nuk kam arritur në rezultatin që dëshiroj, doja më pak sepse buza ime ishte shumë e ndjeshme, nuk jam penduar, por nuk kam arritur në rezultatin përfundimtar, jam akoma me edema dhe ato do të ulen. Buza ime ishte shumë e ndjeshme dhe ndaj ndodhi kjo”, tha ajo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore