Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E besoni dot? Humbi telefonin në det, 39-vjeçarja e gjen pas një viti dhe punon në mënyrë perfekte

E besoni dot? Humbi telefonin në det, 39-vjeçarja e gjen pas

Një 39-vjeçare, e cila humbi telefonin e saj në det, e gjeti atë më shumë se një vit më vonë. Clare Atfield ka treguar se “Apple iPhone 8+” ishte në gjendje të plotë pune.

Telefoni ishte në një çantë të papërshkueshme nga uji, ndërsa kishte humbur në gusht të vitit të kaluar. Ishte një shëtitës i qenve, Bradley Cotton, ai që gjeti telefonin aty ku kishte humbur.

E besoni dot? Humbi telefonin në det, 39-vjeçarja e gjen pas

Në çantë ishte një kartë mjekësore, në të cilën kishte të dhënat e nënës së Clare, kështu që shëtitësi i qenit ishte në gjendje të gjurmonte Clare dhe t'i kthente celularin e saj.

Zyrtari i këshillit Clare, nga Havant, Hants, tha:

“Është çmenduri që funksionoi ende, por funksionon në mënyrë perfekte”, ka thënë Clare.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore