Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E akuzoi Valonin se iu fut në krevat, Antonela shpërthen në lot: Në Shqipëri gjithmonë fajësohet femra

E akuzoi Valonin se iu fut në krevat, Antonela shpërthen në lot:

BIG BROTHER- Trazirat në shtëpinë e Big Brother nuk kanë fund.

Kësaj radhe kanë qenë Antonela dhe Valoni që debatuar së fundmi me njëri-tjetrin.

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, e future sëfundmi në shtëpin e Big Brother VIP e ka akuzuar këngëtarin se i është futur në krevat kur ajo ka qenë në gjumë, gjë të cilën ai e ka mohuar, madje deklaroi se është i gatshëm të largohet nga shtëpia kundrejt akuzave të tilla.

Pas këtij debati ka qenë Valoni ai i cii është shprehur se nuk do t’i flasë më Antonelës dhe kjo që e ka prekur vajzën shkodrane.

Ajo po bisedonte me Sarahan, Donaldin dhe Beniadën të cilëve, mes lotëve u tha se do ndihet keq dhe se do fajsohet ajo nëse del Valoni.

“Nuk dua që njerëzit të më kthehen kundët sepse jam e sigurt se do më bëjnë mua fajtore nëse Valoni largohet. Sepse më ndodhi edhe në “Për’puthen”, kur Atdheu dhe Loco u larguan nga emisioni pas postimeve të papërshtatshme që kishin bërë për mua në rrjetet sociale dhe njerëzit më akuzuan se ndodhi për fajin tim. Se në Shqipëri gjithmonë fajsohet femra.”- tha ajo./Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore