Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Dyshja në suitë, Lorenci i dhuron një trëndafil Jorit/ Luizi dhe Elvisi shkojnë t’i ngacmojnë (VIDEO)

Dyshja në suitë, Lorenci i dhuron një trëndafil Jorit/ Luizi

Lorenci dhe Jori mbrëmjen e kaluar fjetën në suitë, duke qenë se ata fituan misionin “Ninxhat e natës”.

Gjatë qëndrimit të tyre aty, nuk munguan ngacmimet e shumta nga ana e Lorencit, ndërsa Jori ishte shumë në siklet.

Ajo madje, mori disa jastëkë dhe i vendosi në mesin e krevatit, që Lorenci të mos kalonte “kufirin”. Kur dyshja u zgjua në mëngjes, Lorenci i dhuroi një trëndafil Jorit.

Ata madje, nuk ndjenjën rehat siç duhet, pasi Luizi dhe Elvisi shkuan te suita dhe nisën t’i ngacmonin.

Luizi i tha Lorencit se për faj të tij, Jori ka fjetur me pizhama. Ai madje u ul te karrigia përballë shtratit dhe i tha atyre se dëshiron të qëndrojë aty, që t’i shohi ata.

Lorenci i kërkoi të dalë jashtë, por Luizi i tha atij të supozojë sikur po e sheh një kamer.   

Pasi u ngritën nga shtrati, Jori dhe Lorenci dolën në oborr për të drekuar. Lorenci i dhuroi një puthje Jorit.

Teksa po bisedonte me Elvisin, ai tha se është djalë me norma dhe nuk përfiton nga rasti, kur nuk ka ndjenja për dikë.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore