Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Dy vjet pas humbjes së djalit, modelja e famshme në pritje të ëmbël (FOTO)

Dy vjet pas humbjes së djalit, modelja e famshme në pritje të

Chrissy Teigen është në pritje të fëmijës së saj të tretë. Lajmin e bukur e ka zbuluar vetë super modelja përmes një postimi në profilin e “Instagram”-it.

36-vjeçarja dhe bashkëshorti 43-vjeçar, John Legend, kanë dy fëmijë: vajzën Luna gjashtëvjeçare dhe djalin Miles katërvjeçar. Ndërkohë në vitin 2020 ata humbën djalin e tyre, Jack.

Dy vjet pas humbjes së djalit, modelja e famshme në pritje të

“Vitet e fundit kanë qenë paksa një mjegull emocionesh, por gëzimi ka mbushur sërish shtëpinë dhe zemrat tona”, ka shkruar Chrissy bashkëngjitur me fotot ku ka zbuluar edhe barkun e rrumbullakosur.

Teksa ka bërë disa foto para pasqyrës, ylli televiziv shfaqet e veshur me një bluzë të zezë dhe një palë të brendshme të tejdukshme me bel të lartë.

Dy vjet pas humbjes së djalit, modelja e famshme në pritje të

Dy vjet pas humbjes së djalit, modelja e famshme në pritje të

Dy vjet pas humbjes së djalit, modelja e famshme në pritje të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore