Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Dy vite të martuar, Jonida Vokshi poston pozat e veçanta me bashkëshortin: Nuk ka ditë që... (FOTO)

Dy vite të martuar, Jonida Vokshi poston pozat e veçanta me

Kanë kaluar dy vite që kur aktorja dhe moderatorja e njohur, Jonida Vokshi, kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me Besnik Krapin. Ata organizuan një ceremoni të bukur e të thjeshtë, buzë detit dhe nën perëndimin e diellit.

Tashmë ata janë prindër të një vajze, me të cilën ndajnë herë pas here fotografi në rrjetet sociale. Ndërsa sot, Jonida ka publikuar disa imazhe ku tregon momentet më të veçanta nga dasma e tyre.

Dy vite të martuar, Jonida Vokshi poston pozat e veçanta me

E gjithashtu i ka dedikuar edhe disa fjalë romantike bashkëshortit të saj. “Nuk ka ditë që kalon të mos e falenderoj zotin që të solli në jetën time @besnikkrapi. Gëzuar 2 vjetorin e martesës rrubi im??”, shkruan Vokshi bashkëngjitur me pozat që morën mijëra pëlqime.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)

Dy vite të martuar, Jonida Vokshi poston pozat e veçanta me

Dy vite të martuar, Jonida Vokshi poston pozat e veçanta me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore