Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Dy net 50 mijë euro...”/ Fansi i zjarrtë i bën propozimin e papritur Dafina Zeqirit: Kur të duash ti (VIDEO)

“Dy net 50 mijë euro...”/ Fansi i zjarrtë i bën

Dafina Zeqiri është një nga këngëtarët më të pëlqyera për publikun shqiptar. Në fillim e pëlqyen për zërin e muzikën që bën dhe më pas edhe për paraqitjen e jashtme.

Artistja ka mijëra fansa, ku disa prej tyre kanë edhe dëshira të “çmendura” në lidhje me këngëtaren. Siç është edhe rasti i Arbenit, një simpatizuesi të flaktë të Dafinës i cili duket se ka vetëm një ëndërr: Të kalojë dy net me idhullin e tij.

Dëshirën e tij të zjarrtë fansi ia ka shprehur publikisht në “TikTok”, ku në këmbim i ofron 50 mijë euro.


“Dafina Zeqiri 50 mijë euro dy net me ty. Kur të duash ti vetëm kontaktom. Të lutem, vdes për ty. Të dua shumë”, dëgjohet të thotë personi në video.

Ndërkohë kujtojmë se  Dafina Zeqiri prej kohësh po përjeton një lidhje dashurie me Genc Halimin, ose të njohur gjerësisht si Dj Geek.

“Dy net 50 mijë euro...”/ Fansi i zjarrtë i bën

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore