Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Durrësi e harron Covid-19 për Dafina Zeqirin, numër i madh fansash në koncertin e saj (FOTO)

Durrësi e harron Covid-19 për Dafina Zeqirin, numër i madh

Ndërkohë që të gjithë mjekët po bëjnë thirrje për distancim social, në veçanti në klube e lokale nate, me sa duket Durrësi e harroi virusin të premten në darkë.

Kjo pasi Dafina Zeqiri mblodhi një numër të madh fansash në koncertin e saj në qytetin bregdetar, të cilët harruan që po jetojnë në kohë pandemie dhe virusi ende nuk ka ikur.

Dafina Zeqiri performoi në një klub në Durrës, i cili në pamjet e publikuara ishte i stërmbushur.

Në rrjete sociale janë publikuar disa video, në të cilat shihet qartë se asnjë masë për distancim social kundër COVID-19 nuk është respektuar nga të pranishmit.

Këngëtarja shfaqet e distancuar në skenë, shumë larg publikut. Por ndonëse një ambient i hapur, pista e kërcimit duket e tejmbushur me njerëz që kërcejnë shumë pranë njëri-tjetrit.

Durrësi e harron Covid-19 për Dafina Zeqirin, numër i madh

Durrësi e harron Covid-19 për Dafina Zeqirin, numër i madh

Durrësi e harron Covid-19 për Dafina Zeqirin, numër i madh

Durrësi e harron Covid-19 për Dafina Zeqirin, numër i madh

Durrësi e harron Covid-19 për Dafina Zeqirin, numër i madh

Durrësi e harron Covid-19 për Dafina Zeqirin, numër i madh

Durrësi e harron Covid-19 për Dafina Zeqirin, numër i madh

Durrësi e harron Covid-19 për Dafina Zeqirin, numër i madh

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore