Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Dukesh komplet!"/ Po bënte banjo dielli pa të brendshme, Jorit i ndodh incidenti në BBV2?

"Dukesh komplet!"/ Po bënte banjo dielli pa të brendshme,

Jori Delli është një personazhet e Big Brother Vip Albania që tërhoqi vëmendjen e publikut që në ditët e para të futjes së saj në shtëpi, për shkak të bukurisë dhe linjave trupore seksi.

Ditën e djeshme, ajo është relaksuar pranë pishinës, ku ka vendosur të marrë dhe disa rreze dielli, por modeles i ka ndodhur një incident.

Ajo kishte veshur një fund të gjatë, por ka qenë pa të brendshme dhe në momentin kur ka qenë e shtrirë, i është ngritur fundi dhe ka treguar pjesët intime.

Olta: Jori, urgjent, dukesh komplet.

Jori: Uuaa

Kejsi: Ule atë Jori se të ngrihet ajo copa.

Lorenci: O Jori, s’ka gjë po hë.

Jori: Dukem?

Lorenci: Komplet fare.

Jori: Po pse s’më thoni ju

Lorenci: Po kush e pa, unë jam anash, ta kisha pa unë do isha ty përball teje.

"Dukesh komplet!"/ Po bënte banjo dielli pa të brendshme,

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore